Nagroda Grand Prix
Anna Soscha – Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu, opiekun – Tadeusz Kałamarz
w kategorii recytacji:
I nagrodę
Aleksandrze Suszyło – Zespół Szkół w Giedlarowej, opiekun – Magdalena Lizak
II nagrodę
Arturowi Zajchowskiemu - Publiczne Gimnazjum w Rokietnicy, opiekun – Anna Pałys
III nagrodę
Izabeli Krubnik - Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Dzikowie, opiekun – Małgorzata Rybak-Krubnik
Wyróżnienia otrzymują:
Filip Nowak - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, opiekun – Agnieszka Kuczała
Natalia Mikrut – Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej, opiekun – Beata Frańczak
Maria Pilch - Gimnazjum nr 10 im. Tadeusza Kościuszki
w Rzeszowie, opiekun – Zofia Pacześniak
Adrian Kruba – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarosławiu, opiekun – Beata Bałendo
Julia Kaliciak – Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek
im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu, opiekun – s. Felicyta Lidia Świerz
W kategorii poezji śpiewanej komisja przyznała:
I nagrodę
Aleksandrze Gilarskiej – Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek
im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu, opiekun – Tadeusz Kałamarz
II nagrodę
Małgorzacie Świetlickiej – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Drohojowie, opiekun – Sabina Skalska
III nagrodę
Jakubowi Wojciechowskiemu – Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
w Dębowie, opiekun – Małgorzata Płoskoń
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują:
Maciej Puchalski – Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego
w Starym Dzikowie, opiekun – Barbara Puchalska
Katarzyna Dziki – Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek
w Rzeszowie, opiekun – Michał Stefanik
W kategorii plastycznej
I miejsce:
Aleksandra Bieńkowska – Nie mój krzyż staje się moim krzyżem
Publiczne Gimnazjum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarosławiu
opiekun: Beata Bałendo
II miejsce:
Klaudia Wołoszyn – Aniele Boży, Stróżu mój…
Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
w Jarosławiu
opiekun: s. Justyna Romaniuk
Dwa równorzędne trzecie miejsca
III miejsce:
Karolina Kowal – Ku wieczności
Zespół Szkół im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Duńkowicach
opiekun: Anna Adamkiewicz
III miejsce:
Klaudia Magda – Całe zło na Jego barkach
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Wyróżnienia: wyróżnienie
Wiktoria Biały – To my Go ukrzyżowaliśmy
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Kamila Duszyńska – Matka Jagodna
Zespół Szkół w Giedlarowej
opiekun: Anna Chmura
Kacper Górka –Niewidzialny
Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego
w Przemyślu
opiekun: Joanna Błaszczyszyn
Aleksandra Nieckarz – Nie martw się
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Dzikowie
opiekun: Bogdan Ozimek
Monika Krasoń – Wiejska kapliczka
Zespół Szkół w Giedlarowej
opiekun: Anna Chmura
Gabriela Ozimek – Quo vadis
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Dzikowie
opiekun: Bogdan Ozimek
Karolina Piestrak – Golgota XXI wieku
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Sławomir Turczyn – Jedna droga do zbawienia
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Wioletta Włodarczyk – Anioły są wśród nas
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Weronika Wojtoń – Moje zdjęcie z Krzyża
Publiczne Gimnazjum w Zagórzu
opiekun: Ewa Bryła-Cuch
Aleksandra Wygnaniec – Gwiazdka z nieba
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
Patrycja Żmijewska – Modlitwa Ojcze nasz
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
opiekun: Elżbieta Śliwińska
This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.
You have declined cookies. This decision can be reversed.
You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.