W przeddzień wakacji, 24 czerwca najlepsi uczniowie jarosławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych odebrali nagrody i wyróżnienia. W tym dniu odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego.
Koniec roku szkolnego to czas podsumowań tego, co udało się dokonać w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Po wytężonej pracy uczniów i nauczycieli przyszedł czas na podziękowania. Podczas uroczystości podsumowującej wyniki edukacyjne osiągnięte w mijającym roku szkolnym nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie jarosławskich szkół podległych Burmistrzowi Miasta Jarosławia, ich rodzice oraz nauczyciele.
W jarosławskich szkołach podstawowych i gimnazjalnych uczy się prawie 3 500 uczniów, podczas uroczystości wyróżnionych zostało 69, to laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych, a także uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole i wzorowym zachowaniem. Nauczyciele otrzymali natomiast podziękowania za zaangażowanie i aktywne wspieranie uczniów w rozwijaniu ich talentów i pasji.
- Dzisiejszy dzień to dzień radości, dzień w którym cieszymy się z tego, że w Jarosławiu mamy oświatę na wysokim poziomie - mówił na gali podsumowującej rok szkolny burmistrz Andrzej Wyczawski.
Nagrody wręczali: burmistrz Andrzej Wyczawski, zastępca burmistrza Bogdan Wołoszyn, przewodniczący RM Jarosław Pagacz, przewodniczącym komisji oświaty RM Antoni Lotycz. W wydarzeniu uczestniczyli także Jacek Wojtas, Podkarpacki Kurator Oświaty; Jadwiga Piątek przewodnicząca Związku Zawodowego NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty oraz Andrzej Mamak, przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jarosławiu, ponadto radni RM, dyrektorzy, nauczyciele szkół oraz rodzice nagrodzonych pociech.
Uczniowie, którzy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim zdobyli tytuł laureata lub/i finalisty i jednocześnie uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2013/2014
Anna Matrejek - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Aleksandra Osada - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Weronika Makowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Julia Krysiak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego
Karolina Kiczek - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego
Michalina Kozak - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
Mikołaj Różalski - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Aleksandra Mokrzycka - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego
Monika Galińska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Wojciech Kusy - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
Sandra Kucaba - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego
Hubert Makowski - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
Aleksandra Kwiatkowska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego oraz najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie - Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2013/2014 - szkoły podstawowe
Joanna Gilowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z języka polskiego, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii, Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego
Wiktoria Nakonieczna - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Justyna Szczepaniak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego
Aleksander Inglot - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Mateusz Ryska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Kamila Legeny - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Emilia Skrzycka - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Kaja Stalmaska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Daria Drozdowicz - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Kacper Cicirko - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Izabela Telega - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. Piotra Skargi
Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2013/2014 - gimnazja
Anna Stankiewicz - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, Finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Joanna Skrzypek - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Michał Parzniewski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Damian Sobolewski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Andrzej Kołakowski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z informatyki - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Leopold Kozioł - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z informatyki - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Michał Bereza - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Marta Figiela - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Iwona Bieniasz - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Gabriela Broda - Finalista Wojewódzkiego Konkursu z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Monika Makar - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Paweł Knap - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Karol Skrzypek - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego
Jolanta Krupa - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Maksymilian Moskal - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Adam Gałuszka - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Aleksandra Helon - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Piotr Musur - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Marcel Polaszek - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Natalia Mielniczek - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii - Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Damian Jaremko - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii - Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Kinga Gałuszka - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego - Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Najwyższa średnia ocen w szkole i wzorowe zachowanie roku szkolnym 2013/2014
Martyna Kowalczyk - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Żeromskiego
Anna Bryzek - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Kornelia Puchalska - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Agnieszka Brzostowska - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Kacper Rubacha - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. Piotra Skargi
Katarzyna Nahacz - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. Piotra Skargi
Arkadiusz Bechta - Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Staszica
Natalia Mazur - Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stanisława Staszica
Mikołaj Wielgos - Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
Weronika Kiwior - Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
Julia Gwóźdź - Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Adriana Marciniszyn - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Agnieszka Mazur - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
Aleksandra Karcińska - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego
Przemysław Władek - Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego
Nina Frendo - Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Bartłomiej Woźniak - Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Barbara Wrzesień - Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II
Aleksandra Gilarska 5,50 Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Julia Lasek Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
Aleksandra Nowak III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
Wiktoria Zarzecka III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Książąt Czartoryskich
This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.
You have declined cookies. This decision can be reversed.
You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.